A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Завершилось стажування в сервісних центрах МВС Херсонщини


27 Квітня 2017

У лютому цього року стартувала Програма стажування у сервісних центрах МВС в Херсонській області.
На першому етапі понад півтисячі бажаючих через сайт Головного сервісного центру МВС заповнили онлайн-анкети для участі в конкурсі. Після розгляду анкет 100 претендентів пройшли другий етап – інтерв’ю, під час якого було відібрано 25.
Стажери взяли участь в ознайомчих тренінгах із основ професійної етики, ефективної комунікації, клієнтоорієнтованості, протидії корупції та основних напрямків діяльності (законодавча база, алгоритми надання послуг, робота з базами даних). Надалі чотири тижні стажери ознайомлювалися з роботою безпосередньо в територіальних сервісних центрах області.
Під час теоретичного та практичного етапів навчання учасники Програми отримали відомості, необхідні для роботи адміністратора сервісного центру МВС. Ці знання потрібні для проходження подальшого відбору.
Після складання підсумкового тесту 20 найкращих стажерів отримали сертифікати. Документи, які засвідчують участь у Програмі ознайомлення з роботою сервісних центрів МВС в Херсонській області та підтверджують успішне навчання і отримання практичних навичок для подальшої роботи в сервісних центрах МВС, вручив керівник регіонального сервісного центру Віктор Щербак.