A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

На Херсонщині мобільний сервісний центр МВС рушає в перший рейс


03 Травня 2017

Завтра, 4 травня, в свій перший рейс вирушить мобільний сервісний центр МВС Херсонщини. На замовлення громадян поїздка МСЦ відбудеться до селища Мала Лепетиха Великолепетиського району.
Сучасний пересувний центр оснащений обладнанням, за допомогою якого фахівці зможуть надати громадянам найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність чи наявність судимостей.
Робота мобільного сервісного центру МВС допоможе громадянам, які проживають у віддалених населених пунктах області, отримати необхідні державні послуги, зекономивши час та кошти на дорогу до найближчого стаціонарного сервісного центру МВС.
Фахівці МСЦ будуть обслуговувати відвідувачів із 11.00 до 16.00 години за адресою: с. Мала Лепетиха, вул.Суворова, 6 (поблизу приміщення селищної ради).
У складі виїзної бригади працюватимуть два адміністратори територіального сервісного центру та представник експертної служби.
Попередньо ознайомитися з переліком документів, необхідних для отримання будь-якої послуги, можна на сайті ГСЦ МВС hsc.gov.ua.