Цього року на автошляхи області виїхало більше восьми тисяч водіїв-початківців


07 Вересня 2017

Сайт_Пиктограм_01_640-480

Протягом поточного року за результатами успішного проходження перевірки знань 8 176 водіїв вперше отримали в територіальних сервісних центрах МВС Херсонщини посвідчення на право керування транспортними засобами.
Усього за 8 місяців поточного року в учбових закладах області, що проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, закінчили навчання 21 815 кандидатів у водії.
В територіальних сервісних центрах області у майбутніх керманичів прийнято 14 708 теоретичних та 21 520 практичних іспитів для отримання права керування транспортними засобами. Відсоток складання іспитів з першого разу становить 54,3.
Нагадуємо, що з 1 липня теоретичні іспити для отримання посвідчення водія складаються за новими екзаменаційними питаннями. У білетах більше уваги приділено практичним навичкам, які знадобляться майбутнім водіям під час керування транспортним засобом. Окрім цього, питання згрупували за категоріями водійського посвідчення та актуалізували відповідно до сучасної ситуації на дорогах.
Перевірити свою підготовку до іспиту з ПДР можна на офіційному сайті ГСЦ МВС (hsc.gov.ua).