Минулого року на дорогах області з’явилося майже 12 тисяч водіїв-початківців


12 Січня 2018

KRT_6280-1

Протягом 2017 року 11 928 водіїв, за результатами успішного проходження перевірки знань, отримали в територіальних сервісних центрах МВС в Херсонській області своє перше посвідчення на право керування транспортними засобами.

Загалом минулого року в учбових закладах області, що проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, закінчили навчання 32 292 кандидати у водії.

В територіальних сервісних центрах області у майбутніх водіїв прийнято 21 871 теоретичних та 31 782 практичних іспитів для отримання права керування транспортними засобами. Відсоток складання іспитів з першого разу становить 55,1.

Нагадуємо, що тепер перше посвідчення водія видається на два роки з правом обміну на постійне у разі, якщо протягом двох років з дня його видачі не було допущено три і більше адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.

Поновлення права керування транспортними засобами особам, які отримали посвідчення водія вперше та були позбавлені такого права, здійснюється після чергової підготовки у відповідному навчальному закладі та складання теоретичного й практичного іспитів у СЦ МВС. Таке посвідчення знову видається на 2 роки.

yak-otrimati-posvidchennya-vodiya-1024x745