На Херсонщині презентували оновлений сервісний центр МВС


25 Жовтня 2018

IMG_5374

Сьогодні на Херсонщині презентовано третій в області сервісний центр МВС нового зразка. В ньому громадяни можуть швидко та зручно отримати послуги із реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та заміни посвідчення водія, видачі довідок про несудимість тощо.

Адреса оновленого сервісного центру МВС:

м. Нова Каховка, вул. Французька, буд. 10-в.

Графік роботи:

з вівторка по п’ятницю з 9:00 до 18:00, в суботу з 9:00 до 16:45, без обідньої перерви.

Неділя і понеділок – вихідні.

Статистика свідчить, що протягом року адміністратори сервісного центру МВС в Новій Каховці надають громадянам більше 5 тис. реєстраційних послуг, видають понад 3,5 тис. посвідчень водія та близько 2 тис. довідок про відсутність судимості. Тепер, завдяки сучасній інформаційній системі, електронній черзі та діджиталізації послуг, процес обслуговування громадян значно спрощується.

Сервісні центри МВС нового зразка працюють за принципом «єдиного вікна» та екстериторіальності. Прозорі та відкриті офіси оформлені в єдиному візуальному стилі та обладнані сучасним технологічним устаткуванням. Тут є полиці для буккросингу та дитячі куточки, передбачені умови для громадян з інвалідністю.

Наразі вже три сервісних центри МВС на Херсонщині працюють у новому форматі. До кінця року будуть оновлені центри у Великій Олександрівці та Голій Пристані.

Крім того, в області працює мобільний сервісний центр МВС, який обслуговує громадян в населених пунктах, де немає стаціонарних центрів. За півтора роки роботи пересувний сервіс надав мешканцям області більше тисячі найпопулярніших послуг МВС.  Графік виїздів та маршрути — на сайті Головного сервісного центру МВС.

Важливо, що деякими послугами сервісних центрів МВС можна скористатися онлайн: наприклад, замовити довідку про несудимість в пару кліків – за посиланням. Також сервісні центри МВС нещодавно презентували зручну онлайн-інструкцію для громадян, які хочуть отримати водійське посвідчення вперше. В ній зібрані посилання на усі сервіси для підготовки до іспитів з ПДР: онлайн-тренажер, чек-лист, схеми маршрутів тощо.

Сервісні центри МВС постійно на зв’язку: консультації  за телефоном (044) 290-19-88 або на офіційній сторінці в Фейсбук. Слідкувати за новинами сервісних центрів МВС можна на сайті Головного сервісного центру МВС.