Скористайтесь безкоштовною послугою оформлення договору купівлі-продажу авто в сервісних центрах МВС


14 Травня 2019

COMICS-1024x1024

З початку року в територіальних сервісних центрах МВС в Херсонській області укладено 3020 безкоштовних договорів купівлі-продажу транспортних засобів.

Для реєстрації автомобіля на нового власника достатньо у будь-якому зручному за місцем розташування сервісному центрі МВС в присутності адміністратора підписати договір купівлі-продажу особисто продавцем і покупцем.

Для цього необхідно надати документи, що посвідчують особу та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Оформлення договору купівлі-продажу у сервісних центрах МВС абсолютно безкоштовне (на відміну від нотаріально засвідчених договорів купівлі-продажу), а для завершення реєстраційних дій необхідно лише здійснити встановлені законодавством обов’язкові платежі за отримання послуги перереєстрації транспортного засобу. Крім того, покупець убезпечить себе від можливих ризиків кримінального походження транспортного засобу, оскільки сервісні центри МВС здійснюють перевірки за базами розшуку та Інтерполу, і безкоштовну перевірку в реєстрі обтяжень рухомого майна.