A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Онлайн-послуги сервісних центрів МВС – швидкість та комфорт для громадян


10 Жовтня 2019

Послуги, переведені в онлайн-формат, значно спрощують процедуру їх отримання. Про корисні для громадян онлайн-сервіси нагадав начальник Регіонального сервісного центру МВС в Херсонській області Олександр Реуцьков під час брифінгу для представників засобів масової інформації.

Наразі в такий спосіб можна замовити довідку про несудимість, яка знадобиться під час оформлення на роботу, візи для виїзду за кордон, для участі у тендері, здійснення усиновлення, встановлення опіки, оформлення громадянства тощо.

Найпопулярнішим з онлайн-сервісів є Електронний кабінет водія, де можна:

  • записатися в електронну чергу до сервісних центрів МВС;
  • замовити індивідуальні номерні знаки;
  • дізнатися актуальну інформацію про власні авто та посвідчення водія;
  • перевірити й сплатити штрафи за адміністративні правопорушення;
  • переглянути історію будь-якого автомобіля за VIN-кодом;
  • отримати витяг з Єдиного державного реєстру транспортних засобів.

За допомогою сервісу перевірки свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу є можливість самостійно перевірити, чи дійсно видавався вказаний документ. Сервіс корисний не тільки громадянам, але й бізнесу. Адже таким чином можна убезпечити ринок від шахрайства під час отримання транспортних послуг, наймання працівників на роботу, каршерінгу та купівлі авто тощо.

Для перевірки знань з Правил дорожнього руху або підготовки до здачі теоретичного іспиту працює онлайн-тренажер. Крім того завантажуються онлайн всі схеми маршрутів для здачі практичних навичок керування.

Завдяки сервісу відкритих даних є можливість проаналізувати сучасний авторинок та дізнатися про найпопулярніші марки авто, порівняти дані про реєстрацію транспортних засобів за регіоном, датою випуску, маркою, моделлю, об’ємом двигуна, типом палива та кольором.

За допомогою сервісу перевірки вартості платних номерних знаків можна дізнатися, скільки коштує номерний знак з бажаною комбінацією цифр.

Охочі вирушити на транспортному засобі в закордонну подорож можуть дізнатися, які саме водійські документи потрібні для виїзду в обрану вами країну.

Наприкінці зустрічі керівник РСЦ підкреслив, що від початку реформи сервісних центрів МВС діджиталізація була і залишається одним із головних пріоритетів.