A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС в Херсонській області долучилися до Всеукраїнського дня добрих справ


03 Грудня 2019

Україна приєдналася до глобального руху #GivingTuesday у 2018 році і стала 154-ю країною-учасницею глобальної благодійної спільноти. Ідея святкувати #GivingTuesday у вівторок, після Дня подяки, з’явилася у 2012 році. Щороку мільйони учасників по всьому світу проводять різноманітні акції на користь благодійних організацій і розповідають про це в соціальних мережах із закликом робити добро тим, хто його найбільше потребує.

#GivingTuesday отримав в Україні назву #ЩедрийВівторок і 3 грудня 2019 року Україна вдруге святкує цей день.

#ЩедрийВівторок об’єднав країну навколо добрих справ та вкотре довів, що українці — нація добродіїв. А ще показав, що творити добрі справи може кожен. Не існує жодних мінімальних вимог або обмежень щодо добрих справ. #ЩедрийВівторок доводить, наскільки важливим є прояв благодійності.

Сервісні центри МВС в Херсонській області долучилися до Всеукраїнського дня добрих справ ЩедрийВівторок.

У межах заходів проведено акцію «придбай ліки людині похилого віку», до медичних закладів із догляду за самотніми літніми пацієнтами передано продукти харчування, фрукти та смаколики.

Не залишилось поза увагою й питання захисту чотирилапих улюбленців. Притулку для тварин надано допомогу у вигляді кормів та товарів для догляду. Крім того, на особистих сторінках працівників у соціальних мережах поширено оголошення про пошук господарів для мешканців притулку.

В Україні #ЩедрийВівторок з’явився завдяки ініціативній групі у складі Фонду родини Загорій, Благодійного фонду «Таблеточки», «Клубу Добродіїв», а також Українського форуму благодійників.

Добрі справи надихають!

Приєднуйся, будь амбасадором добра!