A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Цього року на дорогах області з’явилося більше семи тисяч водіїв-початківців


05 Грудня 2019

З початку року 7443 водія за результатами успішного проходження перевірки знань отримали в територіальних сервісних центрах МВС в Херсонській області своє перше посвідчення на право керування транспортними засобами.

Цьогоріч в учбових закладах області, що проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, закінчили навчання 22289 кандидатів.

В територіальних сервісних центрах області у майбутніх водіїв прийнято 16490 теоретичних та 19652 практичних іспитів для отримання права керування транспортними засобами. Відсоток складання іспитів з першого разу становить 50,6.

Нагадуємо, що на сайті Головного сервісного центру МВС можна подивитися зручну онлайн-інструкцію «Як отримати посвідчення водія вперше?» та підготуватися до теоретичної частини іспиту з ПДР завдяки безкоштовному онлайн-тренажеру. Також на сайті можна завантажити повний перелік питань з ПДР із варіантами відповідей та переглянути маршрути для перевірки навичок керування транспортними засобами.