A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Верифікація даних в Електронному кабінеті водія


14 Вересня 2021

Якщо в застосунку «Дія» виникла проблема з е-посвідченням водія чи е-свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу (відображаються неактуальні особисті дані, відсутнє фото тощо), скористайтесь послугою верифікації даних в Електронному кабінеті водія.

Сервіс дозволяє подати онлайн-заяву про коригування неточностей у реєстрах МВС та оперативно доповнити наявну в них інформацію.

Алгоритм дій:

— перейти із застосунку Дія в Електронний кабінет водія та авторизуватися;

— заповнити всі поля необхідними даними;

— завантажити файл із зображенням обох сторін документу у форматі .jpg;

— надіслати електронну заяву до сервісного центру МВС для обробки.

Працівники сервісних центрів МВС опрацьовують отримані електронні заяви та вносять зміни до Єдиного державного реєстру транспортних засобів МВС. У разі виявлення додаткових неточностей або відсутності фотографії, адміністратори запросять особисто звернутися до сервісного центру МВС.

Внесені до Єдиного державного реєстру транспортних засобів МВС дані автоматично оновляться та будуть відображені в Електронному кабінеті водія та застосунку Дія.

З початку року адміністратори сервісних центрів МВС Херсонщини обробили 1751 заяву щодо верифікації даних у посвідченні водія та 263 – у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу.

Послугу верифікації даних також можна отримати, особисто звернувшись до зручного за розташуванням сервісного центру МВС.

Наші новини – на сайті РСЦ та сторінці в соціальній мережі Facebook.