A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Всесвітній день боротьби зі СНІДом у сервісних центрах МВС


02 Грудня 2022

1 грудня — Всесвітній день боротьби зі СНІДом та толерантності до ВІЛ-позитивних людей. Головна мета — звернути увагу суспільства на проблему поширення вірусу імунодефіциту людини та розказати про профілактику. Разом з тим це день єднання для демонстрації підтримки людям, які живуть з ВІЛ або тих, хто втратив близьких від хвороби.

Головною зброєю в боротьбі з вірусом є обізнаність, турбота про себе та демонстрація єдності. Тому сервісні центри МВС долучилися до інформаційної кампанії і використали Всесвітній день боротьби зі СНІДом як можливість розповсюдження інформації про статус пандемії, сприяння прогресу і лікування ВІЛ, про догляд за інфікованими людьми в країнах з високим рівнем розповсюдження цієї хвороби у всьому світі.

Сервісні центри МВС в Херсонській області теж долучаються до кампанії та закликають кожного дбати про своє здоров’я. Тому працівники сервісних центрів МВС закріпили у цей день по червоній стрічці біля серця. Саме червона стрічка є символом боротьби та проявом підтримки для ВІЛ-позитивних. Адже зараз ВІЛ — це не вирок. Люди, які живуть з цим вірусом, можуть жити звичайним життям, народжувати дітей, працювати, подорожувати. Достатньо вчасно вживати ліки.

Щоб не заразитись — достатньо захищатись. А щоб заспокоїти себе — хоча б раз на рік проходити тестування на ВІЛ.

Бережіть себе та близьких! Піклуйтесь один про одного. І не тільки у визначені дня календаря, а щодня. Так і переможемо. І ВІЛ, і окупнатів.