A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У сервісному центрі МВС Києва вкотре виявили автівку з перебитим VIN-кодом


27 Січня 2023

Перебив VIN-код і отримав купу проблем на додачу. Сервісні центри МВС не стомлюються ділитися історіями, де наших громадян ошукують або ж вводять в оману недобросовісні продавці.

Розповідаємо про черговий казус із сервісного центру МВС Києва. Під час перереєстрації вантажного автомобіля IVECO DAILY 35S18 фахівці Експертної служби МВС виявили «перебиті» номери кузова. Умільці вирізали шмат кузова з ідентифікаційним номером, а щоб приховати оборудку – вварили на це місце деталь з номером іншого авто. Коли власник авто отримав висновок експертів, то був приголомшений. Адже щиро вірив, що авто без «сюрпризів».

Вкотре наголошуємо, при перереєстрації автомобіля з одного власника на іншого обов’язковим кроком є експертне дослідження транспортного засобу перед зверненням до сервісного центру МВС. А також оформлення договора купівлі-продажу безпосередьно у наших закладах. Це убезпечить вас від сумнівних покупок і збереже купу часу та нервів, адже адміністратори перевіряють автівку за всіма наявними базами і в разі виявлення неправомірних дій викличуть поліцію.

Будьте мудрими і думайте наперед!

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.