A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

В незламному Херсоні громадяни продовжують отримувати послуги сервісних центрі МВС!


08 Лютого 2024

Для когось це моторошна статистика, а для жителів Херсонщини — жахливе сьогодення. Тисячі артилерійських обстрілів, сотні атак безпілотників, десятки авіаударів.

Однак тут можна побачити багато контрастів — зруйновані від обстрілів будівлі, й оази доглянутих дворів, кав’ярні, де люди п’ють каву, а потім прислуховуються чи нічого не вибухає. А наші сервісні центри МВС Херсонщини працюють для всіх і кожного.

Особливо ми раді надавати послуги нашим відвідувачам з їхніми домашніми улюбленцями. Знайомтесь, цей милий песик разом зі своєю господинею пережив окупацію, а сьогодні стали власниками нового авто.

«В умовах війни робота сервісних центрів МВС в м. Херсон дуже важлива для всіх відвідувачів та нормального життя місцевого населення.  Рік почався з ремонту будівлі після масованого обстрілу окупантів. Попри це сервісні центри продовжують надавати послуги. Тільки з початку року проведено 629 реєстраційних операцій, для здачі теоретичних іспитів звернулось 200 громадян, а для практичних іспитів 221,» — зазначив заступник начальника РСЦ ГСЦ МВС в Одеській , Миколаєвській та Херсонській областях Вадим Шмельков.

Сервісні центри МВС працюють 5 днів на тиждень та завжди готові надати вам послуги.

Працюємо разом для перемоги! Все є і буде Україна!

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС у Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання та корисна інформація на сайті.