A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади


Регіональний сервісний центр МВС в Херсонській області (вул. Вишнева, 22, м. Херсон) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В», а саме:
— спеціаліст відділу організації реєстраційно-екзаменаційної роботи та взаємодії із суб’єктами господарювання Регіонального сервісного центру МВС в Херсонській області, згідно з умовами проведення конкурсу.

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі подають в установленому порядку такі документи:

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 2, до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмова заява, в якій особа повідомляє про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1  Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4) копія (копії) документа (документів) про освіту;

5)  оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою;

6) заповнена особова картка встановленого зразка;

7) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік.

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади Регіонального сервісного центру МВС в Херсонській області визначено наказом РСЦ МВС від  02 травня 2019 року № 29.

Конкурс відбудеться о 10-й годині 27 травня 2019 року.

Прийом документів здійснюється до 16-ї години 17 травня 2019 року за адресою: м. Херсон, вул. Вишнева, 22, каб. 15 (сектор персоналу).

Довідки за телефоном (0552) 33-67-49.

Більш детальну інформацію щодо проведення та умов конкурсу можна дізнатись на офіційному веб сайті Національного агентства України з питань державної служби http://www.nads.gov.ua/.