A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

В Регіональному сервісному центрі МВС в Херсонській області оголошено прийом документів на участь у відборі на заміщення вакантних посад


Оголошення про прийом документів на вакантну посаду начальника ТСЦ №6545 (на правах відділу, м. Нова Каховка) – 1 штатна одиниця

Вимоги до кандидата:

 1. Вища освіта не нижче ступеня бакалавра
 2. Вільне володіння державною мовою
 3. Вільне володіння ПК, вміння користуватись оргтехнікою, знання програм Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
 4. Особисті якості: вміння працювати з інформацією, вміння працювати в команді, здатність приймати зміни та змінюватися, відповідальність, уважність до деталей, ініціативність, стресостійкість, орієнтація на обслуговування, клієнтоорієнтованість, комунікабельність.
 5. Знання законодавства України: Конституції України, законів України, указів Президента України, постанов Верховної Ради України, постанов і розпоряджень Кабінету Міністрів України, розпорядчих документів МВС України, інших нормативно-правових актів, інструктивних і методичних документів, що регулюють діяльність системи сервісних центрів МВС. Повний список можна знайти за посиланням — http://hsc.gov.ua/publichna-informatsiya/normativna-baza/

Основні посадові обов’язки:

 1. Здійснює керівництво діяльністю територіального сервісного центру відповідно до завдань та функцій, передбачених Положенням про ТСЦ МВС. 2. Розподіляє обов’язки між працівниками територіального сервісного центру МВС. Контролює виконання посадових інструкції працівниками територіального сервісного центру МВС.
 2. Організовує виконання підлеглими законодавчих актів Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України, наказів, розпорядчих документів МВС України, Головного сервісного центру, регіонального сервісного центру МВС.
 3. Проводить прийом громадян та представників суб’єктів господарювання з питань видачі посвідчення водія на право керування транспортними засобами відповідної категорії.
 4. Контролює приймання державних іспитів на право керування транспортними засобами всіх категорій.
 5. Відповідає за робочий процес з екзаменаційно-реєстраційної діяльності: прийом документів від громадян, їх опрацьовування та приймання державних іспитів.
 6. Забезпечує відповідно до законодавства захист інформації з обмеженим доступом, а також технічний захист інформації, контроль за її збереженням у територіальному сервісному центрі.
 7. Контролює ведення діловодства в територіальному сервісному центрі МВС.
 8. Виконуює інші завдання за дорученням керівництва Регіонального сервісного центру МВС в Херсонській області.

Проведення відбору складається з 2 етапів:

 1. прийом документів і співбесіда з сектором персоналу та зв’язків з громадськістю РСЦ МВС;
 2. проведення групової співбесіди. Прийом документів: Документи подаються кандидатами особисто до сектору персоналу та зв’язків з громадськістю РСЦ МВС в Херсонській області, який знаходиться за адресою м. Херсон, вул. Вишнева, 22.

Строк подачі документів по 16 січня 2018 включно, в будні з 9.00 до 17.00. Перелік документів, необхідних для участі у відборі:

 1. копію паспорта громадянина України та пред’явити оригінал;
 2. копію трудової книжки;
 3. копію військового квитка;
 4. копію (копії) документа (документів) про освіту з додатками;
 5. згода на обробку персональних даних (бланк видається під час прийому документів); додатково можуть бути подані:
 6. резюме у довільній формі з фото;
 7. мотиваційний лист про бажання працювати на обраній посаді, написаний кандидатом;
 8. рекомендаційні листи за наявності (характеристики) з попередніх місць роботи або навчання;
 9. для учасників Програми ознайомлення з роботою СЦ МВС – наявність сертифікату.

Контактна інформація: Карабан Яна Олександрівна, (0552) 33-67-49, hr_khe@hsc.gov.ua