
Ми щодня дякуємо ЗСУ за кожен новий день, бо в одну мить наші колеги, друзі, рідні перетворилися на захисників України.
Щира подяка завжди викликає позитивні емоції та теплі відчуття.
Міжнародний день “Дякую”: що це за свято Запровадили це цікаве свято 2008 року за ініціативою ЮНЕСКО та ООН, і святкується воно щорічно 11 січня. Існує ще одна версія походження цієї події. Дехто вважає, що цей день був створений компанією по виробництву вітальних листівок. Як би там не було, але свято з кожним роком поширюється по всьому світу, до його святкування долучається все більше країн.
Цікавий факт: вперше слово “дякую” офіційно згадали в паризькому словнику-розмовнику, який вийшов 1586 року. А в праслов’янській мові воно з’явилося в XVI столітті, коли диякон Авакум відповів на хороший вчинок побажанням “дай Богъ”.
В Україні Міжнародний день “Дякую” вважається молодим святом, яке ще не встигло “прижитися”. Проте говорити слова вдячності потрібно завжди, адже вони несуть в собі позитивні емоції, здатні одразу підняти настрій та навіть покращити самопочуття.
У Міжнародний день «дякую» бажаємо всім не скупитися своєю ввічливістю і вдячністю, не забувати про просте і важливе «дякую», бути уважними одне до одного, намагатися допомогти словом і ділом нашим військовим! Цінуйте людей, які щирі з вами!
Дякуємо всім українцям, які кожен на своєму фронті допомагає боротися з окупантом.
Уклінно дякуємо нашим колегам, які з перших днів війни, стали на захист країни! Завдяки ЗСУ до Української Перемоги залишилося на один день менше.
Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.